O firmie

Zakład istnieje od 1981 roku.

Aktualnie specjalizujemy się w produkcji wyrobów z metali kolorowych (mosiądz, miedź, stal, blacha nowosrebrna, kwasówka, tombak, inne) z zakresu METALOPLASTYKI oraz wykonujemy USŁUGI GRAWERSKIE. Od lat współpracujemy z Ministerstwem Obrony Narodowej w Warszawie, jednostkami wojskowymi z całego kraju w zakresie np. wykonawstwa drzewców z głowicami, odznak pułkowych (emalia Schauerowska wypalana na gorąco), medali okolicznościowych itp.

W roku 2000 zakład nasz – jako pierwszy w Polsce – opracował i wykonał dla Starostwa Powiatowego w Kutnie „SYMBOLE i INSYGNIA WŁADZY POWIATU”. Były to następujące elementy: laska Przewodniczącego Powiatu (wg projektu – głowica srebrzona), łańcuch Starosty i Przewodniczącego Rady Powiatu, drzewce do sztandaru z głowicą posrebrzaną w kształcie herbu powiatu, znaczki okolicznościowe z herbem powiatu, medale w skórzanym etui, gwoździe pamiątkowe na drzewce – grawerowane – dla fundatorów.

Z metali kolorowych wykonujemy różnego rodzaju ŁAŃCUCHY OZDOBNE np. dla USC, Rektorów Wyższych Uczelni, sądownictwa i prokuratury, Wojewodów, Przewodniczących Rad Powiatów, Gmin itp. – w wersjach wybranych przez naszych klientów (srebrzone, złocone, emaliowane, oksydowane, niklowane).

Współpracujemy również z jednostkami Straży Pożarnej w skali Polski (DRZEWCE z GŁOWICAMI, ZNACZKI, MEDALE OKOLICZNOŚCIOWE), bankami (TABLICE INFORMACYJNE – wykonywane także METODĄ CHEMIGRAFICZNĄ, OGRANICZNIKI BANKOWE, WIZYTÓWKI METALOWE, IDENTYFIKATORY itp.).

Posiadamy dostateczny park maszynowy na wszechstronne usługi i produkcję. GWARANTUJEMY FACHOWE WYKONAWSTWO, a CENY naszych wyrobów – jako BEZPOŚREDNIEGO PRODUCENTA – są KONKURENCYJNE!!

Dla stałych klientów lub w przypadku większych zamówień – stosujemy UPUSTY CENOWE.